Разлика помеѓу преработките на „Бо Мекејлеб“

нема опис на уредувањето
| career_start = 2008
| career_end =
| former_teams = [[[КК Мерсин]] (2008–09)<br>[[КК Партизан]] (2009-10)<br> [[KK Монтепаски Сиена]] (2010- )
| awards =
}}
223

уредувања