Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додадени 144 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Խուան Կառլոս I)
[[Категорија:Витези на Орденот Слон]]
[[Категорија:Витези на Малта]]
[[Категорија:Европски монарси од 20 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 21 век]]
 
[[ar:خوان كارلوس الأول]]