Разлика помеѓу преработките на „Роберт I (Франција)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
==Извори==
{{reflist}}
 
 
 
 
 
 
{{s-start}}
[[Category:Европски владетели од 10 век]]
[[Category:Французи од 10 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 10 век]]
 
[[bs:Robert I, kralj Zapadne Franačke]]