Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Додадени 144 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Генрых IV, кароль Францыі)
с
[[Категорија:Родени во 1553 година]]
[[Категорија:Починати во 1610 година]]
[[Категорија:Европски монарси од 16 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 17 век]]
 
{{Link FA|ca}}