Разлика помеѓу преработките на „Борис ІІІ“

Додадени 72 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: ar:بوريس الثالث ملك بلغاريا)
с
[[Категорија:Династија Сакс-Кобург и Гота (Бугарија)]]
[[Категорија:Погреби во Рилскиот манастир]]
[[Категорија:Европски монарси од 20 век]]
 
{{Link FA|fr}}