Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Византиски цареви од 9 век“

с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Kategori:9. yüzyılda Bizans imparatorları)
с
[[Категорија:Византиска империја во 9 век|Императори]]
[[Категорија:Византијци од 9 век| Императори]]
[[Категорија:Владетели од 9 век]]
 
[[en:Category:9th-century Byzantine emperors]]