Разлика помеѓу преработките на „Карипско Море“

с
Отстрането уредувањето на 62.162.216.189 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.189 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
[[bat-smg:Karėbu jūra]]
[[zh:加勒比海]]
DA VI EBU TROLCI
58

уредувања