Разлика помеѓу преработките на „Капошвар“

Додадени 9 бајти ,  пред 9 години
с
change an image
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Kaposvár)
с (change an image)
|image_skyline = Kaposvár.jpg
|image_caption = Воздушен поглед
|image_shield = Kaposvár címereCoa_Hungary_Town_Kaposvár.pngsvg
|coordinates_display =
|coordinates_region =
19

уредувања