Разлика помеѓу преработките на „Здравје“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.5) (Бот Додава: oc:Santat Менува: ceb:Panglawas
с (r2.5.5) (Бот Брише: ast, ga, gv, jbo, oc)
с (r2.5.5) (Бот Додава: oc:Santat Менува: ceb:Panglawas)
[[ca:Salut]]
[[cv:Сывлăх]]
[[ceb:KahimsogPanglawas]]
[[cs:Zdraví]]
[[co:Salute]]
[[no:Helse]]
[[nn:Helse]]
[[oc:Santat]]
[[pfl:Xundheit]]
[[pnb:صحت]]
43.100

уредувања