Разлика помеѓу преработките на „Солт Лејк Сити“

с
r2.6.2) (Бот Додава: ie:Salt Lake City
с (r2.6.2) (Бот Додава: ie:Salt Lake City)
[[io:Salt Lake City]]
[[id:Salt Lake City]]
[[ie:Salt Lake City]]
[[os:Солт-Лейк-Сити]]
[[it:Salt Lake City]]
[[ht:Salt Lake City, Utah]]
[[ku:Salt Lake City]]
[[mrj:Солт-Лейк-Сити]]
[[la:Urbs Lacus Salsi]]
[[lv:Soltleiksitija]]
[[nn:Salt Lake City]]
[[oc:Salt Lake City]]
[[mrj:Солт-Лейк-Сити]]
[[pnb:سالٹ لیک سٹی]]
[[pl:Salt Lake City]]
2.347

уредувања