Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Додава: ie:Lima
[[id:Lima, Peru]]
[[ia:Lima]]
[[ie:Lima]]
[[os:Лимæ]]
[[is:Líma]]
2.347

уредувања