Разлика помеѓу преработките на „Атанас Албански“

Додадени 1.250 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име= Атанас Албански| опис= | портрет=Atanas Albanski.JPG | px = 200п |...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име= Атанас Албански| опис= | портрет=Atanas Albanski.JPG | px = 200п |...)
(нема разлика)