Разлика помеѓу преработките на „1893“

Додадени 42 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: diq:1893, kk:1893, tt:1893 ел
с (r2.6.4) (Бот Додава: ne:१८९३)
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:1893, kk:1893, tt:1893 ел)
[[ka:1893]]
[[csb:1893]]
[[kk:1893]]
[[sw:1893]]
[[ht:1893 (almanak gregoryen)]]
[[tl:1893]]
[[ta:1893]]
[[tt:1893 ел]]
[[te:1893]]
[[tet:1893]]
[[yo:1893]]
[[zh-yue:1893年]]
[[diq:1893]]
[[bat-smg:1893]]
[[zh:1893年]]
6.131

уредување