Разлика помеѓу преработките на „Плоштад на хероите“

с
r2.6.4) (Бот Менува: fr:Hősök tere
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Place des Héros (Budapest))
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Hősök tere)
[[es:Plaza de los Héroes (Budapest)]]
[[eo:Placo de Herooj]]
[[fr:PlaceHősök des Héros (Budapest)tere]]
[[hr:Trg heroja u Budimpešti]]
[[it:Piazza degli Eroi (Budapest)]]
126.126

уредувања