Разлика помеѓу преработките на „Зунхангај, Увс“

с
r2.5.2) (Бот Менува: en:Zu'unhangai, Uvs
с (Бот: козметички промени)
с (r2.5.2) (Бот Менува: en:Zu'unhangai, Uvs)
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[en:ZüünkhangaiZu'unhangai, Uvs]]
[[es:Züünkhangai]]
[[mn:Зүүнхангай сум]]
708

уредувања