Разлика помеѓу преработките на „Плоштад на хероите“

с
r2.6.4) (Бот Менува: fr:Place des Héros (Budapest)
с (r2.7.2) (Бот Менува: fr:Hősök tere; козметички промени)
с (r2.6.4) (Бот Менува: fr:Place des Héros (Budapest))
[[es:Plaza de los Héroes (Budapest)]]
[[eo:Placo de Herooj]]
[[fr:HősökPlace teredes Héros (Budapest)]]
[[hr:Trg heroja u Budimpešti]]
[[it:Piazza degli Eroi (Budapest)]]
126.120

уредувања