Разлика помеѓу преработките на „30“

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mg:30
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 30)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mg:30)
[[ast:30]]
[[az:30]]
[[bjn:30]]
[[bn:৩০]]
[[bjn:30]]
[[be:30]]
[[be-x-old:30]]
[[lmo:30]]
[[hu:30]]
[[mg:30]]
[[mr:इ.स. ३०]]
[[ms:30]]
6.131

уредување