Тестостерон: Разлика помеѓу преработките

Testosteron.svg
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Testósterón)
(Testosteron.svg)
| verifiedrevid = 265997766
| IUPAC_name =
| image = TestosteroneTestosteron.svg
| width = 200px
| image2=Testosterone-from-xtal-3D-balls.png
24

уредувања