Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: za:Bwt
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: lbe:Гьутру)
с (r2.6.4) (Бот Додава: za:Bwt)
[[ur:پھیپھڑے]]
[[ug:ئۆپكە]]
[[za:Bwt]]
[[vec:Polmon]]
[[vi:Phổi]]
127.413

уредувања