Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Conatan Svift
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: jv:Jonathan Swift)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Conatan Svift)
 
[[ar:جوناثان سويفت]]
[[az:Conatan Svift]]
[[be:Джонатан Свіфт]]
[[be-x-old:Джанатан Сўіфт]]
86.434

уредувања