Ајет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sq:Ajet
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Аят)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sq:Ajet)
[[pt:Ayat]]
[[ru:Аят]]
[[sq:Ajet]]
[[sk:Ája]]
[[sr:Ајет]]
86.434

уредувања