Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

с
r2.6.5) (Бот Додава: za:Marilyn Monroe
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:Мерилин Монро)
с (r2.6.5) (Бот Додава: za:Marilyn Monroe)
 
{{Link FA|hr}}
 
[[kbd:Мэрилин Монро]]
 
[[af:Marilyn Monroe]]
[[pl:Marilyn Monroe]]
[[pt:Marilyn Monroe]]
[[kbd:Мэрилин Монро]]
[[kaa:Marilyn Monroe]]
[[ksh:Marilyn Monroe]]
[[ro:Marilyn Monroe]]
[[qu:Marilyn Monroe]]
[[ru:Мэрилин Монро]]
[[rue:Мерілін Монро]]
[[ru:Мэрилин Монро]]
[[sah:Мэрилин Монро]]
[[sc:Marilyn Monroe]]
[[uk:Мерилін Монро]]
[[ur:میریلن مونرو]]
[[za:Marilyn Monroe]]
[[vec:Marilyn Monroe]]
[[vi:Marilyn Monroe]]
4.013

уредувања