Педофилија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.6.2) (Бот Менува: te:పీడోఫిలియా
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: jv:Pedofilia)
с (r2.6.2) (Бот Менува: te:పీడోఫిలియా)
[[fi:Pedofilia]]
[[sv:Pedofili]]
[[te:పీడోఫిలియా]]
[[te:పెడోఫిలియా]]
[[tr:Pedofili]]
[[uk:Педофілія]]
2.347

уредувања