Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Тоше Проески“

нема опис на уредувањето
 
::Веќе се јавив во неговата продукција ми пратија слика по маил, ќе ја досредам статијата за да ја имаме во наредниве неколку часови готова и да ја поставиме на главна страница ако останатие се согласуваат. Поздрав [[Корисник:LBakraceski|LBakraceski]] 09:41, 16 октомври 2007 (UTC)
:::Тотално се согласувам! [[Корисник:Muad'Dib|Muad'Dib]] 09:53, 16 октомври 2007 (UTC)
235

уредувања