Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 30-тите“

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 30 nga dekada
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:30-елларда туганнар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 30 nga dekada)
[[tt:Төркем:30-елларда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 30]]
[[war:Category:Mga natawo han 30 nga dekada]]
[[zh:Category:30年代出生]]
58.155

уредувања