Категорија:Родени во 110-тите: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 110 nga dekada
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:110-елларда туганнар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 110 nga dekada)
[[tt:Төркем:110-елларда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 110]]
[[war:Category:Mga natawo han 110 nga dekada]]
[[zh:Category:110年代出生]]
58.155

уредувања