Категорија:Родени во 660-тите: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 660 nga dekada
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:660-елларда туганнар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 660 nga dekada)
[[tt:Төркем:660-елларда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 660]]
[[war:Category:Mga natawo han 660 nga dekada]]
[[zh:Category:660年代出生]]
58.155

уредувања