Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:CSI: Miami
с (Бришење на "CSI_Miami.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Mmxx поради: [[commo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:CSI: Miami)
[[pl:CSI: Kryminalne zagadki Miami]]
[[pt:CSI: Miami]]
[[ro:CSI: Miami]]
[[ru:C.S.I.: Место преступления Майами]]
[[sk:C.S.I.: Kriminálka Miami]]
86.434

уредувања