Критериум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: it:Criterio
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Критерий)
с (r2.6.5) (Бот Додава: it:Criterio)
[[fr:Critère]]
[[io:Kriterio]]
[[it:Criterio]]
[[kk:Критерий]]
[[pl:Kryterium]]
4.013

уредувања