Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ksh:Sonndaach
[[pnt:Κερεκήν]]
[[pt:Domingo]]
[[ksh:SunndaachSonndaach]]
[[ro:Duminică]]
[[qu:Intichaw]]
6.131

уредување