Разлика помеѓу преработките на „Стадион Ѓорче Петров“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: en:Gjorče Petrov Stadium
с
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Gjorče Petrov Stadium)
[[Категорија:Спортски зданија во Скопје]]
 
[[en:Stadion Gjorče Petrov Stadium]]
[[es:Gorče Petrov Stadium]]
[[ru:Джёрче Петров (стадион)]]
126.593

уредувања