Категорија:Покраини во Кина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Менува: sk:Kategória:Provincie v Číne
с (r2.7.1) (Бот Менува: sk:Kategória:Provincie v Číne)
[[ru:Категория:Провинции КНР]]
[[sco:Category:Provinces o the Fowkrepublic o Cheenae]]
[[sk:Kategória:Provincie Čínyv Číne]]
[[fi:Luokka:Kiinan maakunnat]]
[[th:หมวดหมู่:มณฑลของประเทศจีน]]
86.434

уредувања