Петок: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: ksh:Freidaach
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Брише: tt:Comğa)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ksh:Freidaach)
[[pnt:Παρασκευήν]]
[[pt:Sexta-feira]]
[[ksh:FriidaachFreidaach]]
[[ro:Vineri]]
[[qu:Ch'askachaw]]
6.131

уредување