Разлика помеѓу преработките на „Грб на Узбекистан“

с
r2.7.2) (Бот Менува: it:Emblema dell'Uzbekistan
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:Uzbekistans statsvapen)
с (r2.7.2) (Бот Менува: it:Emblema dell'Uzbekistan)
[[hr:Grb Uzbekistana]]
[[bpy:উজবেকিস্তানর চিনত্হান]]
[[it:StemmaEmblema dell'Uzbekistan]]
[[he:סמל אוזבקיסטן]]
[[lt:Uzbekistano herbas]]
9.219

уредувања