229 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: ms:229 (nombor)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: uk:229 (число))
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:229 (nombor))
[[ht:229 (nonm)]]
[[hu:229 (szám)]]
[[ms:229 (nombor)]]
[[ja:229]]
[[nn:Talet 229]]
43.100

уредувања