Категорија:Вселенски телескопи: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: eo:Kategorio:Kosmaj observatorioj
с Бот Додава {{Ризница-врска|Space telescopes}}
с r2.7.1) (Бот Додава: eo:Kategorio:Kosmaj observatorioj
Ред 12:
[[en:Category:Space telescopes]]
[[es:Categoría:Observatorios espaciales]]
[[eo:Kategorio:Kosmaj observatorioj]]
[[fa:رده:تلسکوپ‌های فضایی]]
[[fr:Catégorie:Télescope spatial]]
86.434

уредувања