Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Римски имиња“

с
r2.5.1) (Бот Додава: nl:Categorie:Romeinse naam
(Создадена страница со: Рим И [[Категорија:Ла...)
 
с (r2.5.1) (Бот Додава: nl:Categorie:Romeinse naam)
[[is:Flokkur:Rómversk nöfn]]
[[it:Categoria:Onomastica latina]]
[[nl:Categorie:Romeinse naam]]
[[ja:Category:古代ローマの人名]]
[[sv:Kategori:Romerska namn]]
59.415

уредувања