Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Списоци за астрономија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:천문학에 관한 목록
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh:Category:天文學列表)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:천문학에 관한 목록)
[[fa:رده:فهرست‌های ستاره‌شناسی]]
[[fr:Catégorie:Liste en rapport avec l'astronomie]]
[[ko:분류:천문학에 관한 목록]]
[[hr:Kategorija:Astronomski popisi]]
[[la:Categoria:Indices astronomici]]
34.422

уредувања