Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Градови во Охајо“

с
Бот Менува: bjn:Kategori:Kuta di Ohio
с (r2.6.4) (Бот Додава: lt:Kategorija:Ohajo miestai)
с (Бот Менува: bjn:Kategori:Kuta di Ohio)
[[ar:تصنيف:مدن أوهايو]]
[[an:Categoría:Localidatz d'Ohio]]
[[bjn:TumbungKategori:Kuta di Ohio]]
[[zh-min-nan:Category:Ohio siâⁿ-chhī]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Гарады Агаё]]
4.138

уредувања