Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: lt:Anapolis (Merilandas)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Анапалiс, Мэрыленд)
с (Бот Менува: lt:Anapolis (Merilandas))
[[ht:Anapolis (Merilann)]]
[[ku:Annapolis (Maryland)]]
[[mrj:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[la:Annapolis]]
[[lv:Anapolisa]]
[[lt:Anapolis (JAVMerilandas)]]
[[lij:Annapolis]]
[[hu:Annapolis (Maryland)]]
[[nn:Annapolis]]
[[oc:Annapòlis]]
[[mrj:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[uz:Annapolis]]
[[pnb:ایناپولس]]
8.502

уредувања