Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Одземени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: got:𐍃𐍄𐌿𐌺𐌺𐌷𐌿𐌻𐌼𐍃
с (r2.7.1) (Бот Менува: tr:Stockholm)
с (r2.6.4) (Бот Менува: got:𐍃𐍄𐌿𐌺𐌺𐌷𐌿𐌻𐌼𐍃)
[[gd:Stockholm]]
[[gl:Estocolmo - Stockholm]]
[[got:𐍃𐍄𐌿𐌺𐌺𐌷𐌿𐌻𐌼𐍃]]
[[got:𐍃𐍄𐌰𐌿𐌺𐌷𐌿𐌻𐌼𐍃/Stukkahulms]]
[[ko:스톡홀름]]
[[hy:Ստոքհոլմ]]
126.087

уредувања