Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Поплави во Германија“

с
r2.4.6) (Бот Додава: fa:رده:سیل‌ها در آلمان
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Floods in Germany}})
с (r2.4.6) (Бот Додава: fa:رده:سیل‌ها در آلمان)
 
[[en:Category:Floods in Germany]]
[[fa:رده:سیل‌ها در آلمان]]
[[fy:Kategory:Wettersneed yn Dútslân]]
[[ru:Категория:Наводнения в Германии]]
109.264

уредувања