Оникс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Оникс
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бришење на "Onyks_grudka_polerowana_Brazylia.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Оникс)
[[it:Onice]]
[[he:אוניקס]]
[[kk:Оникс]]
[[la:Onyx]]
[[lv:Onikss]]
127.291

уредување