Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1140-ти“

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1140 nga dekada
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1140-еллар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1140 nga dekada)
[[uk:Категорія:1140-ві]]
[[vi:Thể loại:Thập niên 1140]]
[[war:Category:1140 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1140]]
[[zh-yue:Category分類:1140年代]]
[[zh:Category:1140年代]]
58.155

уредувања