Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1910-ти“

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1910 nga dekada
с (r2.4.6) (Бот Менува: tt:Төркем:1910-еллар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1910 nga dekada)
[[vi:Thể loại:Thập niên 1910]]
[[vls:Categorie:1910-1919]]
[[war:Category:1910 nga dekada]]
[[yi:קאַטעגאָריע:1910ער]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1910]]
[[zh-yue:Category分類:1910年代]]
[[zh:Category:1910年代]]
58.155

уредувања