Разлика помеѓу преработките на „Желатин“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Желатина
с (Отстрането уредувањето на 95.132.121.244 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Желатина)
[[it:Gelatina animale]]
[[he:ג'לטין]]
[[kk:Желатина]]
[[la:Gelatinum]]
[[lt:Želatina]]
126.177

уредувања