Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Економија на Кина“

с
r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Ekonomika Číny
с (r2.4.6) (Бот Додава: zh-yue:分類:中國經濟)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Ekonomika Číny)
[[br:Rummad:Armerzh Sina]]
[[bg:Категория:Икономика на Китай]]
[[cs:Kategorie:Ekonomika Číny]]
[[de:Kategorie:Wirtschaft (China)]]
[[en:Category:Economy of China]]
86.434

уредувања