Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Поранешни републики“

с
r2.5.1) (Бот Додава: fa:رده:جمهوری‌های سابق
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Former countries}})
с (r2.5.1) (Бот Додава: fa:رده:جمهوری‌های سابق)
[[da:Kategori:Forhenværende republikker]]
[[en:Category:Former republics]]
[[fa:رده:جمهوری‌های سابق]]
[[fr:Catégorie:Ancienne république]]
[[gv:Ronney:Eear-phobblaghtyn]]
59.415

уредувања