Арагон: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: tr:Aragon
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Aragon)
[[tet:Aragaun]]
[[th:แคว้นอารากอง]]
[[tr:AragonaAragon]]
[[uk:Арагон]]
[[vi:Aragon]]
127.201

уредување