Каваја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: sr:Каваја
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: sr:Каваја)
[[sq:Kavaja]]
[[sk:Kavajë (mesto)]]
[[sr:Каваја]]
[[fi:Kavajë]]
[[sv:Kavaja]]
127.306

уредувања